4. vseslovensko srečanje razvezanih v Kopru – preko spletne aplikacije Zoom

Prisluhni, Gospod, in se usmili (Bar 3,2),

Zaradi slabšanja  razmer glede širjenja Covid 19, smo v odboru Skupnosti SRCE sprejeli odločitev, da bo naše letošnje vseslovensko srečanje, ki je bilo načrtovano v soboto 17. 10. 2020 v župniji Sv. Marko Markovec v Kopru, potekalo preko spletne aplikacije Zoom.

Srečanja se bodo zaradi omejitev lahko fizično udeležili le člani koprske skupine Srce. Vsi ostali se bomo srečanja udeležili preko aplikacije ZOOM. Prijavljeni bodo podatke za dostop do srečanja prejeli po e pošti.

Program srečanja:
10:00 sv. maša z nagovorom koprskega škofa msgr. dr. Jurija Bizjaka

Ob tej priložnosti nagovarjamo in še enkrat  vabimo k novim prijavam za udeležbo preko spleta. Prijavite se lahko do petka, 16. 10. 2020  preko  spletnega obrazca: https://forms.gle/cJTHoNoSr28krWQx5

Vsem, ki ste se prijavili preko spletnega obrazca že ob prvi objavi, kakor tudi na novo prijavljenim, bomo najkasneje do sobote poslali povezavo za dostop preko aplikacije Zoom.  Vsi navzoči preko spleta  boste povabljeni k sodelovanju pri maši  s prošnjami, ki jih lahko med mašo  napišete v »chat« aplikacije ZOOM, da bodo lahko izrečene tudi v cerkvi.

Dragi člani Skupnosti SRCE!
Urad za družino SŠK v sodelovanju s Skupnostjo SRCE vabi na 4. vseslovensko srečanje razvezanih v Cerkvi preko spletne aplikacije Zoom z naslovom  ki bo v soboto, 17. 10. 2020, v župniji Koper – Sv. Marko na Markovcu (Kvedrova ulica 17, Koper).

Veselimo se snidenja,
Odbor skupnosti SRCE