Dobrodošli na novi spletni strani skupine Srce

V rubriki GLASILA je objavljena 61. številka Glasila! Vabljeni k branju.

Dobrodošli na novi spletni strani skupine Srce, katere glavni namen bo podelitev vsega, kar nam razvezanim lahko olajša življenje, mu da večji smisel, z več veselja in notranjega miru.

Naj vas na kratko popeljemo po vsebini strani in opozorimo na nekaj možnosti prebiranja:

Zgornja spletna pasica z logotipom skupine Srce ima na desni strani zgoraj nekaj ikon.

ikone  TWITTER, FACEBOOK, GOOGLE+

S klikom nanje boste dostopali do našega profila na teh socialnih omrežjih. Povabljeni ste, da se nam tudi tam pridružite.

Zgoraj lahko vidite več premikajočih se slik. S klikom na izbrano se vam bo odprla vsebina, na katero opozarja posamezna slika.

Osnovne informacije o skupini so shranjene pod zavihkoma KDO SMO in KAJ DELAMO.

Tu, kjer ravno prebirate te vrstice, bodo vedno objavljene pomembne informacije ali kaj drugega, kar bomo želeli poudariti.

TEMATIKENa desni strani imate 4 tematike, ki se nas še zlasti dotikajo:

• V POTEKU RAZVEZE
  • OTROCI IN RAZVEZA
  • DUHOVNA IN OSEBNOSTNA RAST
  • RAZVEZANI V CERKVI

Ob kliku na sliko se vam bo odprla zadnja vsebina, prav tako pa boste lahko dostopali do vseh preteklih objav.

V spodnjem delu je vsebina, ki zadeva naše delovanje, z arhivom s stare spletne strani.

NOVICE  Lahko se tudi prijavite na novice, kar pomeni, da boste seznanjeni z vsako novo objavo na naši spletni strani.

Trudili se bomo, da bo stran živela in dajala dobre sadove.