Skupina SRCE OB SRCU – Ajdovščina – v torek 6.3.

Skupine Srce ob srcu za samopomoč in oporo ob ločitvi nudijo možnost podelitve svoje stiske z ignacijansko, duhovno metodo in s tem pot k okrevanju od bolečine ločitve.

Vsak član prejema gradivo ob katerem premišljuje in moli ter si ob tem oblikuje izhodišče za podelitev osebne izkušnje po kateri Bog daje moč in usmiljenje, ko si v malih skupinah iskreno med seboj zaupamo v zavedanju, da nam tudi skozi izkušnje  drugih govori Bog in nas utrjuje v hoji za Njim, ko nosimo svoj križ ločitve.

Skupine so odprte za vse z izkušnjo ločitve, tudi če dolgoletna partnerska veza ni bila zakonska ali če so sedaj v novi vezi. Dobrodošli so vsi, ki so še v postopkih razveze,       v prvih letih samskega življenja, pa tudi, če je od razveze minilo že precej let. Ne glede na to, koliko časa je že minilo, bolečina, ki je bila potlačena, ne zastara in stiska ne mine.

Srečanja so vsak 1. torek v mesecu  ob 20h v župnišču v Šturjah.
Vodi: žpk Zoran Zornik
zoran.zornik@rkc.si