V tem letu že tri nove skupine Srce ob srcu

SKUPINA SRCE OB SRCU – Šturje, Ajdovščina

Srečanja so vsak 1. torek v mesecu  ob 20h v župnišču v Šturjah.
Vodi: žpk Zoran Zornik
zoran.zornik@rkc.si
Tel.: 041-673-292

SKUPINA SRCE OB SRCU – Celje

Srečanja so vsako 4. nedeljo v mesecu po  večerni maši
(maša je ob 18. uri, srečanje ob 19. uri)  v kapucinskem samostanu, Breg 18, Celje.
Vodi: kapucin Primož Kovač
primoz.kovac@rkc.si

Tel.: 041 780 109

SKUPINA SRCE OB SRCU – Maribor

Srečanja bodo  vsak 2. četrtek v mesecu ob 19.00 v  župnišču, Magdalenski trg 3, Maribor.

Vodi. p. dr. Ivan Hočevar, DJ
ivan.janez@gmail.com
Tel.: 041 286 352

Skupine so odprte za vse z izkušnjo ločitve, tudi če dolgoletna partnerska veza ni bila zakonska ali če so sedaj v novi vezi. Dobrodošli so vsi, ki so še v postopkih ločevanja, v prvih letih samskega življenja, pa tudi, če je od razveze minilo že precej let. Ne glede na to, koliko časa je že minilo, bolečina, ki je bila potlačena, ne zastara in stiska ne mine. Bolečina, ki ni izpovedana, se zapiše v telo in zastruplja naše odnose. Nimamo se radi ker se oblagamo s krivdo. Ne sprejemamo drugih ker se primerjamo z njimi ali pa mislimo, da nas obsojajo. Bogu zamerimo ker nas je doletela ta preizkušnja, zato se raje smilimo sami sebi kot da bi sprejeli, da smo Zanj vedno ljubljeni in dragoceni.

Več na: http://srcerazvezani.si/pridruzi-se-nam/