Predavanje »Nisem se poročil, da bi se ločil”

Predavanje bo v župnišču v Slovenj Gradcu, Trg svobode 5, 2380 Slovenj Gradec
v petek, 02. 02. 2018 ob 19.30 h.
Vse težave, preizkušnje in stiske našega življenja niso tragedija, ampak priložnost. Tako tudi ločitev. Razlogov za ločitev se nikdar ne zavedamo v celoti, gotovo pa je eno: Bog nas po vsem  tem vabi, da sprejmemo Njegovo brezpogojno ljubezen in  sodelujemo pri Njegovi ljubezni do nas samih,  naših bližnjih in življenja v celoti.
Predaval bo: p. dr. Viljem Lovše, DJ
Predavanje bo obogateno s tremi kratkimi pričevanji razvezanih. Karmen, Andrej in Jolanda bodo podelili svojo osebno izkušnjo, ob svoji zgodbi razveze s poudarkom na tem, kako so se soočili  s težo te življenjske spremembe.
Dobrodošli vsi z izkušnjo ločitve in tudi tisti, ki vas ta tema zanima, ker imate med svojimi prijatelji ali v sorodstvu koga, ki ima to izkušnjo ter ga želite globlje razumeti v njegovi stiski.

Prosim delite, da doseže obvestilo o predavanju čim več trpečih po ločitvi. Dobrodošli vsi iz širše okolice Slovenj Gradca, iz Velenja, Šoštanja, Dravograda, Radelj in še dlje naokrog! Pridite in povabite še koga!
Kdor lahko, naj prosim letak sprinta in s privoljenjem domačega župnika obesi na primerno mesto.

PDF LETAK