Predavanje Kako sprejeti križ ločitve?

Predavanje bo v župnišču v Šturjah, Levstikova ulica 1, Ajdovščina

v torek, 09. 01. 2018 ob 20 h.

Vse težave, preizkušnje in stiske našega življenja niso tragedija, ampak priložnost. Tako tudi ločitev. Razlogov za ločitev se nikdar ne zavedamo v celoti, gotovo pa je eno: Bog nas po vsem  tem vabi, da sprejmemo Njegovo brezpogojno ljubezen in  sodelujemo pri Njegovi ljubezni do nas samih,  naših bližnjih in življenja v celoti.

Predaval bo: p. dr. Viljem Lovše, DJ

Predavanje bo obogateno s tremi kratkimi pričevanji razvezanih. Karmen, Rudi in Magdalena bodo podelili svojo osebno izkušnjo, svojo zgodbo razveze s poudarkom na tem,  kako so se učili sprejemati svoj križ ločitve in kaj vse jim je pri tem pomagalo.

Dobrodošli vsi z izkušnjo ločitve in tudi tisti, ki vas ta tema zanima, ker imate med svojimi prijatelji ali v sorodstvu koga, ki ima to izkušnjo ter ga želite globje razumeti v njegovi stiski.