Sejem PODARIM-DOBIM

V želji, da okrepimo medsebojno pomoč in podporo med člani skupnosti Srce za več veselja, bomo letos prvič organizirali sejem Podarim-Dobim.

Ob začetku adventa smo še toliko bolj povabljeni k darežljivosti, saj le to kar podariš ohraniš za vedno. Vse kar storimo v Ljubezni ima že svoje mesto v Božjem spominu. Tudi na ta način pripravljamo prostor Gospodu v svojem srcu.

Kdaj: 27. novembra od 17h – 19h

Kje: Ksaverijeva dvorana pri sv. Jožefu na Poljanah,

Sejem bo priložnost za druženje in izmenjavo ali dar drugemu iz našega premoženja.

V  ponedeljek od 15 – 17 h zbiramo darove v Ksaverijevi dvorani:

• oblačila in čevlje za odrasle in otroke
  • gospodinjske aparate
  • dekorativne predmete
  • knjige
  • manjše kose pohištva
  • hrano
  • rože – lončnice
  • posteljnino, brisače idr. gospodinjski tekstil
  • izdelke za nego telesa
  • čistila
  •  in še kaj po vaši presoji

Prav tako lahko darove pripeljete k sv. Jožefu v nedeljo ob zbiranju za  izlet na Sv. Katarino ali v ponedeljek do 15. ure in jih izročite p. Tomažu (Tel.: 064 178014).

Želeno je, da darove, če je možno,  primerno zapakirate, aranžirate, zložite ipd. v spoštovanju do tistega, ki bo dar sprejel.

Da bo naše druženje bolj veselo vsi povabljeni, da prinesete kaj za pod zob in za na jezik.

Kdor nima nič primernega za dar lahko to nadomesti s prostovoljnim prispevkom v škatlico
za razne stroške skupnosti Srce.

V primeru, da je kdo v hudi finančni stiski, naj samo prejme kar materialnega potrebuje in podari svojo molitev za vse trpeče razvezanebrate in sestre v Kristusu.

Kar bo ostalo bomo podarili Centru ponovne uporabe.

Sejem bomo zaključili s sveto mašo ob 19 h v Marijini kapeli ter potem nadaljevali, kdor lahko, s pričevanjskim večerom, ki ga bodo pripravili razvezani možakarji naše skupnosti Srce pod naslovom “Ločen sem, kaj pa zdaj?”

Dodatne informacije:

Parkirate lahko brezplačno na velikem parkirišču za cerkvijo. Od tam je tudi vhod v Ksaverijevo dvorano, ki bo označen.