Počitnice na Murterju

murter2Jezuiti so nam zopet to poletje 2016 prijazno odstopili in nam omogočili bivanje na otoku Murter, v terminu od 10.8. – 20.8.2016 – za razvezane.

Prosim vse, ki bi želeli počitnikovati s skupino SRCE, da se čim prej prijavite (ime in priimek, pri otrocih še starost otrok) oz. odgovorite na moj e-naslov.

Pomembno:

• kuhali bomo sami, po razporedu, sami bomo skrbeli za red in čistočo
  • letuje se na lastno odgovornost posameznikov oz. staršev
  • ob prijavi je potrebno opozoriti na posebnosti pri prehrani (razne diete…)
  • v primeru zdravstvenih težav je potrebno izročiti vodji počitnikovanja v zaprti kuverti opis zdravstvenih težav in zdravila, ki jih mora jemati posameznik

Do 30.4.2016 bodo morali vsi, ki bodo letovali, vplačati akontacijo v višini polovice stroškov bivanja. S tem bo tudi potrjena prijava na letovanje.

Pred začetkom letovanja bo potrebno vplačati še drugi del in okvirno določeni  znesek za prehrano.

Še kratka predstavitev, za tiste, ki še ne poznate Murtra:

Naslov: MURTER / TISNO, DSJ, Kruna Kaleba 2, TISNO

V hiši je prostora za cca. 20 ljudi. Na razpolago je 5 sob s skupno 18 posteljami (+ majhna sobica za patra). V objektu so na razpolago trije WC-ji in trije tuši (količina tople vode bo odvisna od moči sončnih žarkov).

Na dvorišču je pokrit prostor – jedilnica. Kuhinja je majhna in jo bo uporabljala »dežurna ekipa«, ki bo pripravljala obrok in pospravljala po obroku.

Sicer pa je hiša na čudoviti lokaciji ca. 50 m od morja. Parkirišče za tri avte je pred hišo. V samem mestu ni urejene plaže, nekako 200m od hiše se prične »divja plaža« s čisto vodo, kamenjem, možnostjo izbora prostorčka v senci ali na soncu. Tušev na tej lokaciji ni. Urejena plaža pa je v bližnjem kampu, oddaljenem od objekta ca. 1,5 km.

STROŠKI:

PREVOZ (osebni avto): Stroški cestnine, bencin: skupaj cca 80 € v eno smer, v obe smeri 160 €, na osebo 40 € v obe smeri (upoštevaje 4 osebe v avtu). Od Ljubljane do Tisna je cca 400 km v eno smer (preko Metlike).

BIVANJE: Stroški bivanja znašajo na dan:          10 € odrasli

8 € mladina

5 € osnovnošolski otroci

0 € majhni otroci

HRANA: za desetdnevno hrano smo lansko leto porabili: 50 € na osebo

Dobrodošla pa je kakršna koli hrana iz lastnih vrtov, njiv…

OSTALO:

Glede prevoza se bomo dogovorili, ko bo znano, koliko nas gre in kdo potrebuje prevoz.

Če vas v zvezi z letovanjem še karkoli zanima, me pokličite (051 335 404) ali pišite na e- naslov:marija.cigoj@gmail.com.

Pred odhodom bo organiziran še sestanek za vse, ki bodo skupaj letovali.

Lep pozdrav in skupaj gremo na morje!

Marija